Filozofia EDER

EDER jest najlepszym dostawcą naturalnego budulca – cegły. Tworzymy cegły wysokiej jakości, które nieustannie wyznaczają nowe standardy. Pod względem izolacyjności cieplnej, wytrzymałości i stabilności wymiarów cegły EDER są po prostu o klasę wyżej. Jakość jest dla nas bowiem ważniejsza niż wysoki udział w rynku. Dlatego też nasze produkty są specjalnie przeznaczone dla świadomych jakości inwestorów i mają ograniczoną dostępność.
Dziecko Rodzina Kobieta

Nasi pracownicy gwarantują dotrzymanie wartości, które deklaruje nasza firma:

Jakość EDER

  • Produkujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń w Europie. Stanowi to gwarancję najwyższej jakości i precyzji.
  • Produkty EDER są badane przez jednostki badawcze i własne laboratorium zakładowe. Ręczymy za wartości, które deklarujemy.

Serwis EDER

  • Każdemu – architektowi, murarzowi, dużemu lub prywatnemu inwestorowi – oferujemy odpowiedni pakiet informacyjny -
  • Nasi konsultanci dostarczą Państwu wyczerpujących informacji. Prowadzą oni szkolenia dla partnerów i deweloperów, a także dbają o prawidłową obróbkę naszych produktów.
  • Nasi partnerzy w Polsce to wybrani dostawcy materiałów budowlanych, którzy popierają i wdrażają nasze przewodnie zasady dotyczące jakości i obsługi. Zapewniają oni terminowe dostawy i udzielają porad w kwestiach szczegółowych.

Innowacja EDER

  • Dzięki nowym mieszankom materiałów, specjalnym sposobom przetwarzania surowca i innowacyjnym procesom produkcyjnym, wyznaczamy nowe standardy w zakresie jakości produktu.
  • Badania własne: Nasze laboratorium zakładowe opracowuje obecnie materiały budowlane i metody, które wyznaczają standardy na przyszłość.
Valid XHTML 1.0 Strict Cegły to nasze życie
Ziegelwerk Freital EDER GmbH
D-01705 Freital, Wilsdruffer Straße 25, Tel.: +49 (0) 351 / 64 88 123, Fax: +49 (0) 351 / 64 88 111